Hakkımızda

Hakkımızda

Koyuncu Elektronik A.Ş.

Koyuncu Elektronik A.Ş. bilişim teknolojileri, yazılım, elektronik güvenlik sistemleri ve tüketici elektroniği alanlarında faaliyet gösteren bir teknoloji dağıtım firmasıdır. Her biri kendi alanında önde gelen uluslararası markaların Türkiye resmi distribütörlüğünü yapan Koyuncu Elektronik, kurulduğu 1996 yılından bu yana yüksek teknolojili ve üstün kaliteli ürünleri IT satış kanalı, elektronik güvenlik çözüm ortakları, organize perakende zincirler ve e-ticaret kanalları aracılığı ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Koyuncu Elektronik “Daha iyi katma değer” yaratma hedefiyle tüm iş ortaklarının, satışı yapılan ürünlerden en iyi değeri alması misyonuyla faaliyetlerini yürütmektedir Portföyünde , Allied Telesis, AMD, AOC, Asus, Axis, Barco, Epson, Fujitsu, Haikon, Hikvision, I-Life, Kingston, Lenovo, Milestone, Samsung, Seagate, TP-Link ve UBNT markalarının Bilgisayar, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Profesyonel Görüntüleme Sistemleri, Depolama, Bilgisayar Bileşenleri, Ağ Çözümleri, Ekranlar, Baskılama Çözümleri, Tarama Çözümleri ürün grupları bulunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana hem iş ortağı hem de son kullanıcı memnuniyeti yaratma vizyonuyla hareket eden Koyuncu Elektronik; lojistik, bilgi sistemleri, pazarlama, e-ticaret, destek ve insan kaynakları alanlarına yatırımlarına devam etmektedir.

İstanbul, Sancaktepe’de bulunan merkezinde toplam 18.000 m2 alanda çalışmalarını yürüten Koyuncu Elektronik’in başkent Ankara’da da bir bölge müdürlüğü bulunmaktadır.