Hakkımızda

Koyuncu Elektronik, bilişim teknolojileri, elektronik güvenlik, tüketici elektroniği ve mobil iletişim iş dallarında Samsung, Asus, Packard Bell, Kingston, Haikon, AMD, Creative, Allied Telesis, Samsung Techwin, Gigabyte gibi uluslarası markaların ürünlerini Türk kullanıcısının hizmetine sunan ,tedarik zinciri içerisinde üretici ile satış kanalı arasında köprü vazifesi gören "ülke distribütörü" esasında çalışan bir teknoloji firmasıdır.

Kurulduğu yıldan itibaren sürekli devam ettiği altyapı yatırımları ile ülkemizin konusunda lider ve köklü kurumlarındandır. Kendini uluslararası pazarlarda yüksek teknolojisi ve üstün kalitesi ile ispatlamış markaların ürünlerini, ülkemizdeki deger katan çözüm ortakları, bilgisayar satış kanalı, perakende zincirler ve elektronik ticaret firmaları yoluyla kurumlara ve tüketicilere eriştirir.

Şirket Merkezi

Şirket merkezi İstanbul Sarigazi'de bulunmakta olup, toplam 22000 m2 kapalı alana sahiptir. Ofisler, merkezi depo ve satış sonrası destek birimleri yer almaktadır. Ayrıca Ankara satış ofisi, Adana, Ankara ve Izmir destek şubeleri bulunmaktadır.

Merkezi lojistik birimi İstanbul şirket merkezinde olup toplam 12000 m2 kapalı alana sahiptir. Sevkiyat araçları ve kargo şirketleri vasıtasıyla tüm ülkeye teslimat esasına göre çalışılmaktadır. Dağıtıcılık faaliyetinin en önemli yapı taşlarından olan lojistik işlemler için Koyuncu Elektronik yatırımlarına devam etmektedir.

Koyuncu Elektronik, çalışanlarını en değerli şirket varlığı olarak kabul etmektedir. Müşteri memnuniyetinin ve ticari kazancın temelinde hizmet kalitesinin olduğu bilincinde, insan kaynaklarına sürekli yatırım yapmaktadır. İnsan odaklı politikalarını eğitim ve kişisel gelişim programları ile desteklemektedir.

Koyuncu Elektronik, "daha iyi hizmet" odaklı rekabet anlayışı doğrultusunda gerek satış kanalı gerekse nihai kullanıcı tüm müşterilerinin mutlak memnuniyetini hedef almaktadır. Satış sonrası hizmetler için Destek Bilişim Ltd. Şti, yardım masası, bakım, onarım ve sevkiyat birimleri ile gerek doğrudan gerekse bölgelerdeki servis iş ortakları ile birlikte hizmet sunmaktadır. Bilgisayar bileşenleri için satış kanalı üzerinden hizmet verilirken, bitmiş ürünlerde nihai kullanıcıya doğrudan hizmet verilmektedir.